ma doare capul + ameteli

05-05-2013
sanda37
Nu este medic/terapeut
sanda37
ma duare capu dureri de stomac la stomac ameteli, scaune mai multe.ajutati-ma
7 comentarii
0
05-05-2013, ora 20:29
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ai mancat ceva ce nu ti-a priit...scaunele sunt apoase ? cate ai avut de dimineata pana acum ?
0
06-05-2013, ora 16:38
sanda37
Nu este medic/terapeut
sanda37
ieri am avut 3 scaune si sunt normale
0
06-05-2013, ora 16:59
sanda37
Nu este medic/terapeut
sanda37
cateodata ma trezesc si dimineata cu tremuraturi ma ia cu calduri dureri de cap si stomac. cand imi trece durerea de stomac ma lasa tremuraturile sa caldurile si la 2 -3 ore si durerea de cap care este foarte puternica in crestetul capului i decembrie am avut 2 atacuri de panica di cauza dureri. am fost la 2 cardiologi, m-am convins ca nu am nimic la inima si m-am controlat in privinta asta si nu am mai facut nici un atac de panica am o gastrita la stomac dar nu am mai auzit pe nimeni sa sibe sintomele mele multumiri astept cu nerabdare raspuns
0
06-05-2013, ora 19:33
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ai urmat un tratament pentru gastrita pe care o ai ?Cati ani ai ? Fumezi ? Urmezi vreun tratament pentru altceva ?
0
07-05-2013, ora 10:45
Psiholog Otvos Monika
Psihologie, Brasov
Psiholog Otvos Monika
Ce alte tipuri de analize ati mai facut in aceasta perioada?
Ati renuntat cumva la fumat in perioada asta?
Ati facut un control psihiatric?
0
07-05-2013, ora 12:14
sanda37
Nu este medic/terapeut
sanda37
am facut un tratament acum un an pt gastrita dar nu a dat nici un rezultar de atunci mananc la ranitidina si omez zilnic nu sunt fumatoare si am 37 ani si am trecut prin ceva stres pana acum multumiri anticipate
0
08-05-2013, ora 16:47
Psiholog Otvos Monika
Psihologie, Brasov
Psiholog Otvos Monika
in cazul in care nu ati scapat inca de aceste simptome va recomand si un control la un medic psihiatru, este posibil sa gasiti impreuna solutia potrivita. Sanatate si succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomanda un Psihoterapeut sau cauta unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care va prezinta peste 2500 de terapeuti din Romania. Avantajul acestui site este ca pune mare pret pe recomandarile pacientilor. Gasiti prezentari detaliate ale serviciilor psihologice, cititi recomandari, va puteti programa online. In plus, exista o sectiune cu o multime de articole interesante si teste psihologice.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apar durerile de cap (migrenele)?
  • De ce apare amețeala?
  • Durerea de cap după somn
  • Dieta săracă în carbohidrați ar putea reduce migrenele
  • De ce ameţeşti când te ridici în picioare?
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.