menstra postoperatorie

08-11-2013
alexya193
Nu este medic/terapeut
alexya193
Pe data de 24 octombrie anul acesta am suferit o operatie de extirpare a unui chist voluminos de circa 16 cm pe 10 cm si mi-a extirpat si ovarul drept! Dupa 3 zile mi-a venit si ciclu si am inceput sa iau anticonceptionale karissa la recomandarea medicului... de ieri dimineata am niste scurgeri ca si menstra dar numai ca sunt negre. mirosul nu este neplacut. E normal sau trebuie sa ma duc la medic inapoi.. E cam greu cu deplasarea pentru ca inca ma doare operatia...! Astept raspunsul dumneavoastra!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns