mi-a iesit un fel de cos intre penis si Testicole..help

07-11-2008
ptracelooser
Nu este medic/terapeut
ptracelooser
de cateva ziule mi-a iesit intre penis si testicol ceva ce seamana a furuncul, un fel de cos sub piele ca sa zic asa.daca vreau sa il sparg sau daca il ating este dureros. help ? ma poate ajute cineva cu o idee ceva ?!
2 comentarii
0
08-11-2008, ora 11:26
midorin42
Dermatovenerologie
midorin42
Iti dau eu o idee : margi la un medic pentru a inciza colectia si a incepe un tratament antibiotic !!!
0
09-10-2011, ora 18:54
mank
Nu este medic/terapeut
mank
Daca crezi ca e furuncul(zona rosie de diametru mare, foarte dureros la atingere si senzatie de "smuncitura", febra locala) mai bine du-te la medic, fara tratament adecvat o sa treaca aici si reapare in alt loc. Eu am avut vreo 20 si ceva in diferite locuri, am baut tot felul de antibiotice si oricum reapareau, e vb de o slabire a imunitatii sau infectie, stafilococ de care nu scapi fara tratament. Intr-un final am primit imunostafilococ, asta dupa analize care au specificat ce fel de infectie este si acum nu au mai iesit. M-am chinuit 2 ani cu dinsele si mi-am mincat sanatatea, nu doresc nimanui asa ceva. Sanatate.
Adaugă un comentariu / răspuns

12-11-2019, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
OptiBac
OptiBac - probiotice adaptate nevoilor tale
Optibac Probiotic zilnic Extra Forte are o concentratie de 20 miliarde de bacterii vii si contine Lactobacillus acidophilus NCFM - cea mai cercetata tulpina acidophilus din lume. Este probioticul ideal pentru persoanele care au urmat un tratament indelungat cu antibiotice, se confrunta cu alergii sau afectiuni digestive. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.