Cos penis

14-01-2015
awp
Nu este medic/terapeut
awp
Buna Ziua
De curand mi-a aparut in zona genitala (penis) un cos sau neg nu imi dau seama ce e. Dar cred ca este cos si sper sa fie pentru ca a copt ( e alb ).
O sa adaug 2 imagini sa vedeti daca va dati seama ce este.

http://roimg.ro/images/2015/01/14/IMG20150114164821.jpg

Multumesc !
2 comentarii
0
15-01-2015, ora 19:09
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Cu trimitere de la medicul de familie, adresati-va medicului dermatolog.
Au mai fost cazuri pe Forum, dati cautare dupa subiect si incercati sa vedeti daca a raspuns cineva la vreun caz. Sunt f multe fara raspuns.
In caz ca va gasiti boala si leacul sa veniti sa il scrieti si pe Forumul Romedic.
Incercati sa cautati dupa imagine pe site-urile straine.
0
11-02-2015, ora 21:26
Rock22
Nu este medic/terapeut
Rock22
Am vazut imagine insa ai apropiat foarte mult camera de penis ceea ce mareste dimensiunile cosului as vrea sa stiu cati ani ai si daca te-ai prezentat unui medic dermatolog insa iti spun ca si mie mi-a aparut un cos tot in acea zona iar cand sa copt l-am stors si mia trecut dar ma pot insela pt ca la mine e adolescenta si data viitoare fa o poza normala pt a se observa dimensiunile cosului
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.