Migrena sau ce?
De vro 2 luni ma tot confrunt cu o durere de cap ciudata.Si anume pe partea stanga pe deasupra urechi putin pe crestet putin si pe tampla si in spatele urechi in jos spre cervicala.Dar niciodata nu m-a durut toata partea isi schimba locul.Durerea e mai mult ca un junghi o durere ascutita.Credeti ca se poate pune probleme de un anevrism celebral la 24 de ani?(tensiunea 13 cu 8 nu beau nu fumez)
1 comentarii
Consulta un medic neurolog care iti poate recomanda si un angioRMN. In cazul in care din punct de vedere neurologic nu ai o afectiune organica, pentru aceste dureri eratice, poti folosi si un preparat homeopat, m-as gandi la Ignatia15 CH- 5 granule sublingual, la nevoie.Numai bine
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 3Intrebare Epilepsie
- 1Parapareză spastică
- 2durere lombară și radiculopatie postoperatorie
- 0Pleoapa care se zbate
- 1Ajutati-ma ce este si cum sa scap
- 0Dimethyl Fumarate
- 1Despre memorie si uitare
- 3În cazul unui AVC hemoragic ?
- 2Tratament epilepsie
- 0Se poate obține grad de handicap sau pensie cu discopatie lombară? Și pot avea două grade?