Nasterea Domnului

25-12-2012
pulberedestele
Nu este medic/terapeut
pulberedestele
Nasterea Pruncului Sfant sa va aduca multa, multa sanatate, pace in casa si-n suflet, liniste, iubire si implinirea tuturor dorintelor.
Cu dragoste si stima,
Pulberedestele
4 comentarii
0
25-12-2012, ora 09:29
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Multumim mult.
O zi cu pace si armonie si tie si tuturor celor de pe Forum si la cat mai putine medicamente !
0
25-12-2012, ora 09:34
k.v
Nu este medic/terapeut
k.v
Toti uitlizatorii si vizitatorii acestui forum sa aiba un Craciun cu sanatate, bucurie si seninatate.
Gindurile frumoase sa va dea tircoale, grijile, fricile sa se topeasca precum fulgul de nea in lumina Soarelui.
Colindele sa va duca pe tarimul visului implinit unde totul este posibil
CRACIUN FERICIT!

http://www.youtube.com/watch?v=n8vC9JMxv2s
0
25-12-2012, ora 15:17
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Hristos s-a nascut!
Fie ca sarbatoarea Craciunului sa va aduca (medicilor colaboratori si userilor)
bucurii, zambete, sanatate si tot ce va mai doriti!
0
26-12-2012, ora 16:37
prozac
Nu este medic/terapeut
prozac
Pulbere asemenea si tie, si voua celor ca si mine, in suferinta!

Sanatate si poate Dumnezeu ne va face o faramitura mai buni:)
Adaugă un comentariu / răspuns