Negi pe fruntea copilului
Buna seara, am și eu un băiat de 6 ani..am observat acum un an o mica "forma" de carne ieșit pe fruntea băiatului, acum deja s-au întins destul de mult, tind să arate ca niste negi, are unul și pe nas, la medic nu a vrut să stea deloc sa îl vadă (are autism și nu am reușit să îl calmăm)știu că trebuie să pun poze că sa va puteți da seama dar nu știu cum să fac.multumesc !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5Sa fie un simplu neg sau altceva?
- 37de vreo o luna am niste negi mici de tot in zona anal-genitala
- 6problema grava... negi genitali
- 3cu ce sa tratez negii fetitei?
- 7Pot folosi Wartec in urmatorul caz?
- 4cryopharma este eficianta in cazul negilor?
- 2Negi pe spate
- 5ceva ciudat iesit pe piele, la subrat.. exista motiv de ingrijorare?
- 4Ce sa fac cu un NEG?
- 0negi sau alta boala de piele?
- 0Negi pe cap
- 2Escrescente aidoma unor mici negi (posibil virus)
- 0mi-a aparut un fel de neg aproape de incheietura piciorului
- 2NEG la talpa piciorului care este exact pe vena.
- 2Negi în talpă şi pe mână!
- 1Aparitie neg periunghial
- 1Am scapat de neg (pe degetul mare de la mana) cu bicarbonat si otet
- 2Neg la picior
Mai multe informații despre: negii
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: