nu ma mai iubeste
As aavea nevoie de un ajutor de la voi.sunt casatorita de un an si trei luni, in urma cu doua luni neam despartit adica soyul meu a plecat de acasa su sa mutst cu ai lui din cauza neintelegerilor dintre noi( adica nu iam facut cateva lucruri, el tot treaba plecat, ny am comunicst.) am fost pe puppnctul de a ne impaca acum doua zile iar el mia is ca nu poate sa ne impacam deoarece nu ma mai iubeste.cum poate sa dispara asa niste sentimente?eu il iubesc din tot sufletul.este f ciudat sa schimbat.
1 comentarii
Nici un sentiment nu este definitiv. Pentru ca o emotie, o traire, un sentiment sa fie prezent mai mult timp trebuie hranit. Iubirea este un sentiment complex si pretentios care daca nu este intretinut moare sau se naste intr-o alta relatie.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 36vreau sa-l uit. Sfaturi!
- 5Merita sa mai fac ceva? Ajutati-ma va rog!
- 4baiatul asta m-a meritat vreodata? cum sa fac sa il pot uita ?
- 6mai are rost relatia noastra?
- 10o stare proasta a prietenei? de ce?
- 6Fata, 15 ani, relatie cu baiat de 21 ani - cum sa procedez?
- 4Decat cu mine mai bine lipsa
- 38Vreau sa-i arat ca o iubesc, nu am mai vazut-o de aproape o luna, mie dor de ea. Ce sa fac?
- 3Imi place de ea, dar nu stiu daca ma place..plus de asta, am un stil...
- 6Ma indrept catre depresie?
- 5inca ma mai gandesc la ea...ce medic trebuie sa consult?
- 4dupa 6 ani de relatie,.doar certuri, m am saturat!!
- 6sunt exagerat de gelos si m-am despartit de ea...
- 14M-am indragostit de ea..si a plecat la facultate..
- 3relatii esuate
- 8Sotul meu vrea sa divortam
- 2Cum poti trece peste o indiferenta, atata timp cat iubesti?
- 4Va rog ajutor! Prietenul meu si filmele xxx
- 11vreau sa-mi salvez relatia!
- 11membrii familiei imi fac casnicia un calvar
Mai multe informații despre: Relatia de cuplu iubirea
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
