Nu stiu dc in timpul cand ma sarut cu prietena imi dau drumu cate putin asa fara sa simti

15-05-2006
george1985
Nu este medic/terapeut
george1985
Am luat un an de zile niste steroizi, decanofort si Sustanon cam 5 fiole de sustanon si 5 de Decanofort, si cand ma sarut cu prietena mai mult timp asa ejaculez incat fara a simti, as vrea sa stiu si eu ce sa fac in cazul asta sau din ce cauza mi se intampla asta.In rest nu am nici o problema in timpul actului sexual. Astept si eu un raspuns.
Va Multumesc
2 comentarii
0
15-05-2006, ora 00:00
Dr. Adam Evelina
Identitate neconfirmată
Dr. Adam Evelina
Este bine sa faceti un tratament in care sa eliminati efectele nedorite ale steroizilor de care pomeniti care se mentin mult timp chiar dupa incetarea administrarii.
Daca alegeti un tratament naturist, acesta presupune o cura de dezintoxicare, urmata de un tratament de tonifiere cu plante ce contin fitohormoni ce vor repara "daunele" produse de steroizi, daca aceste nu sunt prea mari.
Cu titlu informativ: pot aparea impotenta, sterilitate, atrofierea testiculelor, marirea prostatei, ginecomastie.
0
16-05-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Ce ti se intimpla tie este un "pui"de ejaculare prematura.Probabil sunt de vina steroizii...
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Excitatia sexuala
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.