pete pe fata in urma cosurilor

09-03-2009
mihamihaela220
Nu este medic/terapeut
mihamihaela220
Buna ziua. In urma unui tratament de 4 luni cu Brevoxyl mi-au ramas niste pete pe fata in urma cosurilor. Cum as putea scapa de ele?
3 comentarii
0
10-03-2009, ora 18:16
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
In principiu, ele vor disparea dupa o perioada de timp.
0
11-03-2009, ora 14:37
mihamihaela220
Nu este medic/terapeut
mihamihaela220
au trecut 4 luni si nu au disparut. cam care este perioada pentr ca mi se pare ca a trecut mult timp.
0
13-03-2009, ora 18:36
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Asteptati sa vina perioada insorita a anului.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.