Pete rosii pe penis

12-01-2016
Cane
Nu este medic/terapeut
Cane
Buna ziua. Am 20 de ani si am problema aceasta in in ultima luna. Mi-au aparut pe capul penisului(nu pe piele) niste pete/foarte mici bubite rosii. Nu provoaca mancarime sau ceva de genu. Am avut la fel in 2015 in decembrie dar cam in 2 saptamani au trecut de la sine. Apoi s-au refacut acum 5 zile si nu stiu de la ce. Precizez ca am intretinut raporturi sexuale cu iubita mea si protejat si neprotejat in decembrie nu am intretinut si totusi mi-au aparut.Acum recent am intretinut si au aparut iar. Prietena mea a facut si ea candida intre timp si nu stim nici unul de la ce este. Am observat ca aceste bubite/pete se intensifica la masturbare sau pur si simplu la frecarea capului dar nu si cand intretin un raport sexual protejat.
Si eu si prietena mea avem o igiena genitala normala.
Astept raspuns va multumesc!
4 comentarii
0
12-01-2016, ora 14:23
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Prietena dv si -a facut testul secretiei la ginecolog ? Poate e si altceva decat candida. Dv daca nu faceti tratament in paralel si mai intretineti relatii sexuale o reinfectati iar.
0
12-01-2016, ora 14:26
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Pe ea tre sa o vada un ginecolog. Pe dv un Dermato Venerolog. Luati tratament in paralel. Fara relatii sexuale in timpul tratamentului.
0
12-01-2016, ora 16:52
Cane
Nu este medic/terapeut
Cane
Da a fost si e candida. eu am fost la dermato mi-a spus sa aplic betadine.. dar nu a trecut
0
12-01-2016, ora 18:13
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Va mai duceti o data sa va dea altceva.
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.