Pete rosii pe penis

12-01-2016
Cane
Nu este medic/terapeut
Cane
Buna ziua. Am 20 de ani si am problema aceasta in in ultima luna. Mi-au aparut pe capul penisului(nu pe piele) niste pete/foarte mici bubite rosii. Nu provoaca mancarime sau ceva de genu. Am avut la fel in 2015 in decembrie dar cam in 2 saptamani au trecut de la sine. Apoi s-au refacut acum 5 zile si nu stiu de la ce. Precizez ca am intretinut raporturi sexuale cu iubita mea si protejat si neprotejat in decembrie nu am intretinut si totusi mi-au aparut.Acum recent am intretinut si au aparut iar. Prietena mea a facut si ea candida intre timp si nu stim nici unul de la ce este. Am observat ca aceste bubite/pete se intensifica la masturbare sau pur si simplu la frecarea capului dar nu si cand intretin un raport sexual protejat.
Si eu si prietena mea avem o igiena genitala normala.
Astept raspuns va multumesc!
4 comentarii
0
12-01-2016, ora 14:23
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Prietena dv si -a facut testul secretiei la ginecolog ? Poate e si altceva decat candida. Dv daca nu faceti tratament in paralel si mai intretineti relatii sexuale o reinfectati iar.
0
12-01-2016, ora 14:26
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Pe ea tre sa o vada un ginecolog. Pe dv un Dermato Venerolog. Luati tratament in paralel. Fara relatii sexuale in timpul tratamentului.
0
12-01-2016, ora 16:52
Cane
Nu este medic/terapeut
Cane
Da a fost si e candida. eu am fost la dermato mi-a spus sa aplic betadine.. dar nu a trecut
0
12-01-2016, ora 18:13
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Va mai duceti o data sa va dea altceva.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.