pete rosii si mancarime

21-07-2008
gabriel79
Nu este medic/terapeut
gabriel79
Buna ziua! de cateva zile ma confrunt si eu cu o problema.eu si prietena mea suntem impreuna de 1 an.la inceput am facut sex cu prezervativul, dar de 3 saptamani nu am mai folosit prezervativul deoarece ea a inceput sa ia anticonceptionale ( Melleva ) la sfatul unui medic ginecolog.dupa ce am avut ultimul contact sexual acum cateva zile mi-au aparut pe capul penisului niste pete sau bubite, nu stiu cum sa le zic, rosii.este ca un fel de iritatie a capului penisului.la inceput pe capul penisului a fost si ceva albicios.ca o pielita care se cojea.ma cam mananca uneori, iar cand ma spal cu sapun ma ustura o perioada, iar apoi imi trece.acum mi-au aparut si niste bubite rosii sub buric langa penis.ce trebuie sa fac?Va rog mult un raspuns!Va multumesc!
3 comentarii
0
21-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Gabriel, urgent la dermato-venerolog!Cu bolile aste anu e de glumit!Ai mai avut contact neprotejat si cu alta partenera?
0
21-07-2008, ora 00:00
gabriel79
Nu este medic/terapeut
gabriel79
Nu am mai avut contact cu nici o alta partenera.numai cu prietena mea.cand a fost la control ginecologic ea a fost diagnosticata cu cistita acum 3 saptamani, iar la analizele anuale la urina i-a aparut flora microbiana abundenta.nici ea nu a avut contact cu nici un alt partener.de asta sunt sigur.O fi de la cistita?Va rog un raspuns!si multumesc pt raspunsul anterior.
0
22-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
pai si daca i-a aaprut flora microbiana abundenta nu i-a dat si o antibiograma sa se trateze..?Iar cistita, din cate stiu eu e o inflamatie a acilor urinare, nici vb de bubite pe ici-pe colo.Mergeti la control dermato-veneric, gabriel
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.