Piele, par

18-01-2014
dennissse
Nu este medic/terapeut
dennissse
Buna ziua. Tenul meu este normal spre gras si mi se vad foarte tare porii si am foarte multe puncte negre + cateva cosuri si pungi de grasime sub ochi. As vrea din suflet sa scap de toate astea. Ce imi recomandati? Va multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns