Piele, par
Buna ziua. Tenul meu este normal spre gras si mi se vad foarte tare porii si am foarte multe puncte negre + cateva cosuri si pungi de grasime sub ochi. As vrea din suflet sa scap de toate astea. Ce imi recomandati? Va multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Ce e? -umflaturi gen pete pe piele- avanseaza f repede
- 0Iritatie cu cojite
- 0Pete rosii pe corp
- 4Hipomelanoza idiopatica
- 3Mâini crapate
- 1Durere cos langa anus
- 5Acarieni - Am niste mușcături de acarieni pe corp și-i simt cum umbla pe mine și când înțeapă.
- 1Eczema "dubioasă"
- 1Problema serioasa sau hematom ?
- 3Cum estompăm ridurile?