Poate iesi sperma din prezervativ? | Forumul Medical ROmedic

Poate iesi sperma din prezervativ?

27-06-2016
shole
Nu este medic/terapeut
shole
Acum 2 zile am avut contact sexual cu prezervativ, cu cateva minute inainte sa termin, am verificat prezervativul sa vad daca era spart, nu era si mi sa parut ca era putin lichid in varful prezervativului, atunci am crezut ca e prezervativul care se vedea asa pentru ca varful era lipit ca sa spun asa, daca ar fi fost lichid se poate ca acel lichid sa fii iesit din prezervativ, pe la inel? Mentionez ca eram peste ea, nu am terminat in ea si nu stiu ce sa cred, nu stiu ce era acel lichid, dupa ce am dat jos prezervativul simtem pe penis lichidul ei si m am gandit ca asta e, dar stau cu stres de atunci...
2 comentarii
0
27-06-2016, ora 22:14
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Nu stiu cum ati verificat daca prezervativul era sau nu era spart. Este de ajuns un orificiu cat un varf de ac pentru ca sperma sa se scurga.
Si daca nu ati terminat in ea care este problema? Ati introdus penisul dupa ejaculare?!
In timpul actului sexual exista lubrifierea naturala a femeii, drept care este normal ca prezervativul sa fie ud cand retrageti penisul.
0
27-06-2016, ora 22:42
shole
Nu este medic/terapeut
shole
Nu am terminat in ea si nici n am bagat penisul inapoi dupa ejaculare, dar nu stiu daca ce am vazut in vafrul prezervstivului era lichidul fetei sau sperma, daca ar fi fost se poate sa treaca de inelul prezervativului? ma refeream faptul ca si penisul era ud, nu prezervativul la exteriro
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: