Posibila its/hiv?

18-06-2019
Mihaigabriel1992
Nu este medic/terapeut
Mihaigabriel1992
Buna seara. In data de 5 iunie 2019 am avut un raport sexual cu o domnisoara totul protejat normal cat si oral. La circa 10 minute am urinat, urina fiind de culoare inchisa. La circa 2 ore am facut un dus inainte de dus am inp***at pe o hartie igienica niste spirt si am sters bine zona inghinala cu penis testicule, urinat, urina de culoare galbena, apoi am spalat bine zona inghinala cu gel de dus. Noapte am avut o usoara temperatura cu transpiratii si o urinare galbuie. Pe parp***asul zilei am sesizat ca dupa urinare pernista in zona varfului o usoara usturime. Vazand ca persista am fost la urgenta si mi sa depistat in urina nisip de la o piatra de la rininichi urmat tratament cu nolicin si cistone si usturimea a trecut. Apoi zilele urmatoare am avut cateva bufeuri si transpiratii + urinari dese. In ziua a 7 a am consultat medicul urolog acesta nu a observat nimic suspect in zona inghinala penis testicule. Vreau sa imi spuneti daca e posibil dupa 1 saptamana sa am asemenea simptome de la o posibila its. ?
Ps.. daca prezervativul sa atins cumva de chiloti in zona penisului pot lua o its/hiv.?
A trecut circa 2 saptamanii de la actul sexual si starea mea este urmtoarea: am gandlionul de pe partea dreapta putin marit si pe glandul penisului pe margine a inceput sa se inroseasca, nu am mancarimi, nu imi curge nimic din penis..
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ganglioni inghinali măriți - infecție, cancer sau altceva?
  •