preput crapat si dureri mari.. nu stiu ce sa mai fac

20-04-2011
CRISTI 20
Nu este medic/terapeut
CRISTI 20
Buna ziua ma numesc (Cristi) si acum o luna maxim am intretinut relati sexuale neprotejat cu o prietena dupa care la circa o saptamana a inceput sau imi apara o pasta alba pe capul penisului de care nu mai scapam am crezut ca trece ca mi sa mai intamplat, am crezut ca trece pe urma la cateva zile nu am mai putut sa las in jos preputul (adica sa o belesc) din cauza ca ma doare foarte tare si pe langa asta preputul la exterior sa crapat in cateva locuri, chiar nu stiu ce sa mai fac am citit tot felul de idei de pe net si nu am ajuns la nicio concluzie, Va rog foarte mult sa ma ajutati chiar nu stiu ce sa mai fac, nu pot sa mai intretin relati sexuale chiar deloc, -*, VA ROG AJUTATIMA

(*modificat de admin)
6 comentarii
0
20-04-2011, ora 18:19
Dr.Alecksei Bocra
Identitate neconfirmată
Dr.Alecksei Bocra
Ce varsta ai?
0
21-04-2011, ora 18:31
CRISTI 20
Nu este medic/terapeut
CRISTI 20
20
0
22-04-2011, ora 00:11
Dr.Alecksei Bocra
Identitate neconfirmată
Dr.Alecksei Bocra
Parerea mea este ca ai avut un contact sexual mai"hard".Asteapta pana se vindeca, daca nu se vindeca in 5 zile e recomandat sa te duci la un medic
0
22-04-2011, ora 15:44
CRISTI 20
Nu este medic/terapeut
CRISTI 20
intradevar asa este dar "Hard" este putin spus, dar intr-o luna nu mi-au trecut acele probleme, normal si normal in cat timp trebuie sa se vindece? sau daca nu se vindeca in acele 5 zile ce ar putea sa fie, Si inca ceva din ce cauza sa intamplat sa se micsoreze preputul?
0
26-04-2011, ora 16:54
CRISTI 20
Nu este medic/terapeut
CRISTI 20
sau ceva pastile nu exista sau vre-un unguent ceva pentru ca nu as vrea sa ajung la vreun spitan ka imi este rusine..:(
0
11-05-2011, ora 21:34
CRISTI 20
Nu este medic/terapeut
CRISTI 20
buna seara, "Domnul doctor nu mai miati raspuns la niciun mesaj" imi puteti da niste sfaturi?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •