Prietena mea s-a despartit de mine

14-03-2019
Stefan Leo
Nu este medic/terapeut
Stefan Leo
Buna seara dragi colegi vreau sa va spun ca in acceasta seara prietena mea mi-a marturisit ca de cateva luni nu mai poate sta cu mine pentru ca nu ma iubeste doar este atasata de mine am avut relatie timp de un an de zile ea a suferit mult dupa despartirea primei iubiri si in tot timpul asta de un an tot sa gandit la el ma inselat nu imi este rusine este o greseala a vietii sunt si eu foarte gelos din cauza greselilelor pe care mi lea facut in trecut cu inselatul cu prima ei iubire in acceasta seara mi-a spus ca este incarcata sufleteste negativ si ca vrea sa punem punct accestei relati ea locuieste cu mine in acceasi casa de 6 luni de zile aproximativ si am plecat in strainatate pentru ai putea oferi un viitor am ganduri serioase cu acceasta fata si mi-a pus punct sufleteste si mintal cu despartirea asta nu stiu ce sa fac un sfat va va rog frumos ! Sunt stresat emotional si nu ma pot regasi sunt terminat am mai avut relati dar ea e singura mea iubire si nu voi putea trece peste
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul