problema orl???

05-05-2011
manipdpd
Nu este medic/terapeut
manipdpd
Va rog mult sa ma ajutati!!!
Buna ziua!!
Bunica mea, in varsta de 80 de ani are urmatorul simptom: buza superioara este ridicata, fara inflamare sau durere si din cauza acesta are mari probleme la vorbire.
Poate fi o problema de orl, sau neurologica??
Va multumesc anticipat
2 comentarii
0
05-05-2011, ora 14:15
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
avand in vedere varsta, pare a fi o problema neuro.alte simptome mai are???ati putea solicita o consultatie la medicul de famile.multa sanatate.
0
05-05-2011, ora 14:19
manipdpd
Nu este medic/terapeut
manipdpd
banuiam ca e ceva neurologic, desi nu mai are nici un alt simptom...
Va multumesc!!
Adaugă un comentariu / răspuns