problema orl???
Va rog mult sa ma ajutati!!!
Buna ziua!!
Bunica mea, in varsta de 80 de ani are urmatorul simptom: buza superioara este ridicata, fara inflamare sau durere si din cauza acesta are mari probleme la vorbire.
Poate fi o problema de orl, sau neurologica??
Va multumesc anticipat
Buna ziua!!
Bunica mea, in varsta de 80 de ani are urmatorul simptom: buza superioara este ridicata, fara inflamare sau durere si din cauza acesta are mari probleme la vorbire.
Poate fi o problema de orl, sau neurologica??
Va multumesc anticipat
2 comentarii
avand in vedere varsta, pare a fi o problema neuro.alte simptome mai are???ati putea solicita o consultatie la medicul de famile.multa sanatate.
banuiam ca e ceva neurologic, desi nu mai are nici un alt simptom...
Va multumesc!!
Va multumesc!!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Hipersalivatie
- 3Sangerari nazale de vreo 2 zile cand suflu nasul
- 1Limba alba uscata
- 1Pata Rosie pe cerul gurii
- 0Sept perforat
- 1Surzire neurosenzoriala brusca
- 1Ajutor! Adenopatii multiple!
- 2Tinitus după o răceală de 4 zile
- 1Hiperpneumatizarea celulelor mastoidiene
- 4Posibilă rinită atrofică sau inceput de perforatie sept nazal?