Probleme cu inaltimea !
Buna ziua implinesc 19 ani.Inaltimea mea este de 1.65m am si eu o intrebare:
Mai am sanse sa cresc in inaltime, tatal meu are 1.82m iar mama 1.62m se poate sa mai cresc...
Sa ma apuc de basket si cam de cate ori pe saptamana un sfat va rog furmos
Mai am sanse sa cresc in inaltime, tatal meu are 1.82m iar mama 1.62m se poate sa mai cresc...
Sa ma apuc de basket si cam de cate ori pe saptamana un sfat va rog furmos
2 comentarii
nu prea ai sanse sa mai cresti.cresti cam pana la varsta la care esti acum dar mai tarziu ti se mai pot modifica dor urechile si nasul.eu am 24 ani si am 1.77.parinti mei au mama 1.62 si tata 1.70.am crescut pt ca am stat 3 luni in perfuzi si la 10 ani am crescut de la 1.50 la 1.72 si pana pe la 17 ani am ajuns la 1.77 dar mai mult nu am mai crescut.apropo de baschet, sora mea a facut si baschet si volei si are 1.63 deci nu e relevant.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5Medicamente de crestere (in inaltime)
- 2Medicamente de crestere (in inaltime) peste 18 ani
- 4deficiente in crestere
- 3mai am sanse sa cresc?
- 8crestere in inaltime
- 5Vreau sa mai cresc, am doar 173 cm...
- 21crestere inaltime
- 2dezvoltarea fizica a adolescantului
- 2mic de inaltime
- 4probleme cu inaltimea?
- 2Cresterea in inaltime
- 6am 16 ani.. pot sa mai cresc in inaltime?
- 3crestere la 21 de ani posibila?
- 1cresterea in inaltime
- 3probleme grave cu cresterea!
- 4nu cresc in inaltime
- 2Cresterea in inaltime
- 1Problema Inaltime, am 18 ani
- 0Probleme crestere copil 12 ani
Mai multe informații despre: cresterea in inaltime
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: