probleme de erectie | Forumul Medical ROmedic

probleme de erectie

24-02-2010
andy
Nu este medic/terapeut
andy
am 31ani, insurat, am o amanta super sexi, o viata sexuala mai mult decat normala, un tip ff viril, sex in fiecare zi cu ambele femei insa durerea ce o simt in suflet akm nu vreau s-o simta nici un barbat.de o luna de zile inaimte de inceperea unui act sexual pur si simplu mi-a murit si n-am mai putut avea erectie, nu-mi explic d c?efectiv uneori simt k nu mai am penis, nu mai am erectie simt k e imun penis meu, ce se intampla, vreau un raspuns dk ma puteti ajuta va rog.
4 comentarii
0
24-02-2010, ora 21:44
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
O viata sexuala mai echilibrata cred ca te-ar ajuta. Restul sunt pareri subiective aici, in aceasta problema descrisa la distanta...
0
24-02-2010, ora 21:48
andy
Nu este medic/terapeut
andy
ok, dar ce sa inteleg prin o viata mai echilibrata/?nu inteleg d c sa produs totul brusc?am o problema legata de organele sexuale sau ce?multumesc
0
25-02-2010, ora 01:17
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Consultaţi un medic urolog. Excesul de orice fel, produce disfuncţii, iar disfuncţiile produc şi ce simţiţi/vedeţi dvs, adică tulburări de dinamică sexuală.

Toate cele bune!
P.S. O viaţă echilibrată, înseamnă o viaţă fără amantă, o viaţă fără excese, o viaţă doar cu...soţia :)


Cu respect,
Mr. Nick;)
0
25-02-2010, ora 15:43
Ariadna87
Nu este medic/terapeut
Ariadna87
Mr. Nick are mare dreptate!
ati facut exces si acum nu mai puteti spune ca sunteti un tip viril ci ca erati... asta-i viata, lucrurile astea nu pot merge la infinit.
daca nu v-ati multumit doar cu sotia... apropo amanta sexy dar nevasta cum este?
poate ca are si ea un amant sexy si acum ca dvs nu mai puteti cine stie!? il va face si mai fericit!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: