probleme in cuplu

05-06-2007
gv65
Nu este medic/terapeut
gv65
In urma cu cativa ani am avut un accident la coloana n-am avut probleme cu viata sexuala, acum am si vreau un sfat penisul meu nu mai are putere e moale ce pot face cred ca sunt probleme neurologice sunt disperat va rog ajutatima
3 comentarii
0
06-06-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Este nevoie să consultaţi în primă instanţă un neurolog bun. Acesta va stabili dacă există o legătură cauză-efect între traumatismul avut şi problemele de acum.
0
27-06-2007, ora 00:00
ofi_r
Nu este medic/terapeut
ofi_r
sau cat fumati si consumati alcool si alimente nu tocmai sanatoase. Poate fi si un semn de debut al unei boli cardioavasculare.
Si analize si un cardiolog
0
27-06-2007, ora 00:00
gv65
Nu este medic/terapeut
gv65
am fost la neurolog si problema este de la coloana diagnosticul fiind de ARAHNOPATIE ADEZIVA POST FRACTURA VERTREBRALA LOMBARA.PARAPLEGIE FLASCO-SPASTICA PROBLEMA ESTE CA TREBUIE SA MA OPEREZ IN STRAINATATE.Deci problema se trage de la coloana si totusi pana acum n-am avut probleme.Oricum va multumesc foarte mult cred ca sunteti singurii care mi-ati raspuns la aceasta problema
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici