raspuns va rog: e posibil sa fi ramas insarcinata?

12-11-2008
andreea_bebe
Nu este medic/terapeut
andreea_bebe
acum cateva zile m-am culcat cu prietenul meu si am folosit prezervativ ca de fiecare data, dar la un moment dat am observat ca prezervativul era ridicat pana putin mai joc de cap, am scos prezervativul de tot si avea un lichid in el, prietenul meu a zis ca nu stie exact daca a scapat cumva sperma ca nu a simtit, e posibil sa fi ramas insarcinata?
8 comentarii
0
12-11-2008, ora 19:16
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Nu inteleg nimic din ce spui! Cum era ridicat mai jos, probabil, de cap si ce, prezervativul? Cu ce sa ramai insarcinata ? Explica mai bine un pic poate asa reusim sa te ajutam putin sa nu mai stai stresata!
0
12-11-2008, ora 19:26
andreea_bebe
Nu este medic/terapeut
andreea_bebe
deci prezervativul nu mai era tras pana jos, era iesit dar nu de tot, pana aproape de cap, dupa ce l-am scos de tot avea un lichid asemanator cu sperma, si intreb daca e posibil sa raman deoareca atunci cand s-a ridicat prezervativul e posibil ca si lichidul respectiv sa fie si pe penis, nu stiu cum sa explic mai bine de atat
0
13-11-2008, ora 09:01
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Ali, ea vrea sa spuna ca, in timpul actului sexual, prietenului ei i-a alunecat prezervativul dupa penis, dar nu i-a iesit...Si vrea sa stie daca e posibil ca ceva lichid spermatic sa fi iesit pe langa prezi prin alunecarea lui si sa fi ajuns in vagin.Este Andreea...?Eu zic ca ar cam fi posibil..
0
13-11-2008, ora 11:30
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Cred ca nu, in plus daca ar fi ajuns sperma in vagin ar fi trebuit sa vezi atat pe vagin (putin probabil insa) sau pe penis si prezervativ! Dar orice este posibil!
0
13-11-2008, ora 13:14
andreea_bebe
Nu este medic/terapeut
andreea_bebe
da morena la asta ma refeream, pe penis se vedea lichid doar pe cap, nu mai jos, insa nu pot fi sigura..
0
13-11-2008, ora 18:22
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Sal la toti si ca de inceput, astia de la Raiffensen nu mai au unde sa-si faca reclama decat pe forum ??????
E posibil asa ceva? Cum i-au lasat de la Romedic? Doamne fereste ce mai vad, dar ma rog, traim in Romania !!!!
Gata, am priceput, ca nu intelegeam.
Cum spermatozoizii astia nu e de glumit, e foarte probabil sau putin probabil sa fi ramas, acum depinde si in ce perioada erai tu, intelegi da ? Fertila sau nefertila! Fa-i un calcul sau spune cand ai avut ciclul ultima data si vedem !
Dar poate te sperii degeaba, stai un pic linistita OK!?
0
13-11-2008, ora 21:49
andreea_bebe
Nu este medic/terapeut
andreea_bebe
ulitma oara cand mi-a venit a fost pe 24 octombrie, iar actul cu probleme s-a intamplat pe 9 noiembrie
0
20-11-2008, ora 11:50
andreea_andreutza692001
Nu este medic/terapeut
andreea_andreutza692001
buna ma numesc alina am 19 ani as vrea un ras am fost virgina si dupa ce ma dez virg prietenul meu la urinare aveam usturimi f mari 2 zile la rand de ce oare va multumesc!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •