Refolosirea aparatului
Bună ziua. Am purtat aparatul dentar in jur de 3 4 ani si mai trebuia. Din cauza unor probleme ale familiei legata de bani si nici nu mi mai doream sa l tin l am scos inainte de termen. Nu l mai am de apraope 2 ani si dinții mei au luat-o la plimbare, s a format un fel de strungareata. Si intrebarea mea este de fapt, daca as mai putea sa l pun iarăși tot pe cel vechi, ca l am pastrat.
1 comentarii
Buna ziua. Nu, nu se poate reaplica aparatul vechi.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2aparat dentar doar pe 2-3 dinti?
- 2Aparat dentar invizibil
- 12Implant - inlocuire + alte intrebari
- 4Aparat dentar mobil sau extractie premolari permanenti
- 5Problema (ce se poate face? aparat dentar?)
- 3minciuna aparat dentar
- 1Aparat dentar in partea de sus deoarece aveam un spatiu intre dinti
- 6Implantul dentar poate inlocui aparatul dentar?
- 1Aparat dentar - fizionomia fetei
- 2Aparat dentar in cazul in care un canin este extras
- 1Umflarea gingiilor
- 8Intrebare aparat dentar mobil
- 1Aparat dentar - dintii au spatiu intre ei dupa 3 ani
- 3Aparat dentar mobil
- 3Poate irigatorul bucal sa desprinda firul de contentie al aparatului dentar?
- 3Aparat dentar Invisalign sau aparat dentar Spark?
Mai multe informații despre: aparatul dentar aparat dentar
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
