Sa fie epilepsie oare?

09-01-2008
CIBI CIBI
Nu este medic/terapeut
CIBI CIBI
am si eu o intrebare prietena mea are niste viziuni sa le zic asa cu chipuri sau locuri dupa care asi pierde memoria pica jos asi inclesteaza mainile, gura si nu mai stie nimic de ea.cand se trezeste tipa si nu-si mai aduce aminte nimic.dupa se simte rau are greturi.a facut analize la sange toate bune a facut si un rmn si e ok.ce sa fie???????va multumesc
1 comentarii
0
09-03-2008, ora 00:00
camelus
Nu este medic/terapeut
camelus
pt epilepsie trebuie sa faca electroencefalograma
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Top 10 aplicații de smartphone pentru epilepsie
  • Un grup de celule din hipocamp asociate cu comoțiile și pierderile de memorie
  • O nouă terapie pentru managementul crizelor convulsive?
  • Cum afectează Neurontin și Lyrica sinapsele creierului?
  • Opto-vTrap: un nou instrument dezvoltat de cercetători, ce ar putea fi utilizat în viitor pentru tratamentul epilepsiei
  • O peptidă protejează neuronii atât împotriva bolii Alzheimer, cât și a epilepsiei
  •