Scleroza multipla în Germania.

03-06-2018
MGB
Nu este medic/terapeut
MGB
Bună seara,
Există cineva care suferă de scleroză multiplă, român și locuiește în Germania? sunt interesată de mai multe detalii legate de acest aspect.

Mulțumesc
3 comentarii
0
14-11-2018, ora 02:20
andreea.daniela
Nu este medic/terapeut
andreea.daniela
Buna, locuiesc în Germania și am fost de curând diagnosticată cu SM. Ai aflat informatiile de care erai interesată?
0
10-12-2018, ora 21:26
AndreeaJk
Nu este medic/terapeut
AndreeaJk
Buna seara ! Astazi am aflat ca sunt diagnosticata cu SM ! Ma intreb oare daca este gresit rezultatul, de unde am eu certitudinea ca este corect ? Mi'a luat punctie lombara.. Astazi, am fost sunata de Dna Dr si mi'a transmis ca a venit rezultatul de la lichidul cefalorahidian si mi'au iesit nu stiu ce celule active .- asta inemnand SM.. Oare sigur asa o fi ?
0
16-01-2019, ora 16:41
Tudor 93
Nu este medic/terapeut
Tudor 93
Din pacate sunt sanse foarte mari sa fie adevarat. Si eu am asta boala de 5 ani... trebuie să fii tare
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Exercițiile de echilibru ar putea ajuta persoanele cu scleroză multiplă
  • Dieta Wahls scade oboseala la pacienții cu scleroză multiplă
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.