Sex neprotejat, sangerare

01-10-2018
Giorgiana Crăciunescu
Nu este medic/terapeut
Giorgiana Crăciunescu
Buna ziua. Aseara am avut contact sexual neprotejat si el a finalizat in mine. Dupa 2 ore am facut din nou sex dar fara finalizare moment in care el a avut sange pe vârful penisului, ma gândeam ca este de la mine ca azi am avut senzația ca o sa imi vina menstruația. Dupa ce am facut baie la mine nu era urma de sange, astept azi sa vad daca chiar o sa imi vina menstruația, daca nu ce ar putea fi? Menționez ca in urma cu 2 saptamani si ceva am facut sex neprotejat tot cu finalizare, mi-am facut 2 teste de sarcina in saptamani diferite si au iesit ambele negative.
3 comentarii
1
01-10-2018, ora 16:01
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Posibil vine menstruația stați calma
1
01-10-2018, ora 17:32
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Acum stii vorba aceea din popor: "daca o cauti o vei gasi" Ce crezi ca se va intampla daca vei continua sa nu te protejezi? Si din pacate calculatorul/internetul nu tine loc de contraceptie...
0
01-10-2018, ora 18:09
Giorgiana Crăciunescu
Nu este medic/terapeut
Giorgiana Crăciunescu
Nu am spus ca imi fac griji daca am rămas. Am cerut un sfat nu o vorba din bătrâni. De asta este facut acest site? Si inca o vorba din popor : daca poti ajuta un om, ajuta-l. Dacă nu poţi să-l ajuţi, cel puţin nu-l încurca.” Domnule psiholog.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici