Simt ca iubita mea nu ma satisface

10-02-2019
roGhentleman
Nu este medic/terapeut
roGhentleman
Am o problema cu iubita mea de aproape fiecare daca cand fac sex cu ea o pot face doar o singura data intr o seara rareori de doua ori, nu stiu sigur ce simt daca e o problema de la mine sau de la ea, dupa primul numar pur si simplu nu mai mi se..(scoala)ma exita mult chiar si atunci doar cand ma atinge si nu gasesc nici un răspuns, ajutati ma(cand am incercat sa o facem prima data nu am putut, eram prea beat, acum ma gandesc doar ca a ramas pe.psihicul meu asta
1 comentarii
0
12-02-2019, ora 12:47
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Din ceea ce descrieti pare ca problema este mai mult la dumneavoastra decat la partenera. Dar sunt prea putine informatii pentru a ne aventura intr-o explicatie.
Este nevoie de o evaluare corecta, responsabila si complexa a situatiei pentru a se elabora o solutie potrivita.

Va recomand sa mergeti la un psiholog-psihoterapeut cu competente in sexologie/terapie sexuala pentru a vedea despre ce este vorba.
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.