Stare de rau
Buna ziua! Am nasul INFUNDAT si stomacul, FESELE incordate tare si sunt lipsita de EMOTII. CE AS PUTEA SA AM?
2 comentarii
cu siguranta e vorba de o persoana.. cu o alimentatie putin incorecta.. mai cu seama seara la cina dupa cina. asta duce la Gastrita cu reflux in somn.. care afecteaza stomac, esofag, gat si cornete nazale.
posibil si o proasta hidratare.. fara apa si ceaiuri baute corect... in acest caz.. vorbim de un sange gros, vascos.. care nu hidrateaza si nu alimenteaza creierul si muschii corpului
posibil si o proasta hidratare.. fara apa si ceaiuri baute corect... in acest caz.. vorbim de un sange gros, vascos.. care nu hidrateaza si nu alimenteaza creierul si muschii corpului
Intr-adevar, consum snacksuri dupa cina si placinta cu branza si nu beau apa. Va multumesc mult, dl Doctor!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Hipersalivatie
- 3Sangerari nazale de vreo 2 zile cand suflu nasul
- 1Limba alba uscata
- 1Pata Rosie pe cerul gurii
- 0Sept perforat
- 1Surzire neurosenzoriala brusca
- 1Ajutor! Adenopatii multiple!
- 2Tinitus după o răceală de 4 zile
- 1Hiperpneumatizarea celulelor mastoidiene
- 4Posibilă rinită atrofică sau inceput de perforatie sept nazal?