Sunt gravidă?
Am făcut sex neprotejat cu iubitul meu, folosind metoda retragerii. Acesta nu a ejaculat in mine, dar dupa primul contact sexual, a urmat al doilea, la 10 minute dupa. Cm mi.a venit la 1 aprilie, am avut contactul sexual la 29 aprilie, iar CM mi.a întârzia deja 2 săpt. Mentionez ca nu am facut sex o perioadă lungă. Poate pe baza hormonala? Sau din cauza unei raceli (candidoza)(Nu am luat tratament). Am ciclu neregulat...
Sper macar sa nu fi fost fertilă...Pareri?
Sper macar sa nu fi fost fertilă...Pareri?
2 comentarii
Nu cred ca exista riscul de a fi ramas gravida.Eu folosesc metoda retragerii de 2, 5 ani si nu am ramas insarcinata pina acum
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2SPERMICIDE +COITUS INTRERUPTUS
- 0Metoda retragerii
- 3Prietena mea a ramas gravida?
- 4mi-a întârziat 8 zile. am șansă să fiu însărcinată?
- 1Risc de sarcina?
- 1Vă rog un sfat pentru liniștirea mea.
- 7Sunt sanse sa raman însărcinată?
- 10Despre sarcina
- 0Sarcina?
- 2A ejaculat pe burta mea!
- 2Am ramas insarcinata?
- 2Pot rămâne însărcinată dacă nu și-a dat drumul in mine???
- 0Procent (probabilitate) sarcina - metoda retragerii
- 0Metoda retragerii(coitul intrerupt)
- 2Vreau un sfat
- 0Metoda retragerii la menstruatie. Va rog raspuns
- 0Sunt însărcinată?
- 0Sex Neprotejat
- 1Sarcină?
Mai multe informații despre: metoda coitus interruptus
