Sunt la capătul puterilor

31-10-2022
Amicu31
Nu este medic/terapeut
Amicu31
Buna. Am nevoie de sfat, de o părere. Nu stiu ce sa mai fac. Simt ca sunt la capătul puterilor. Sunt cu un tip de 1 an. Primele 6 luni a fost ok, dulce, atent, drăguț, romantic, dar după un timp nu stiu ce sa întâmplat și a început sa ma respingă, sa fie rece, sa ma compare cu o veche cumnata de a lui (și asta in sensul rău). Și ce ma supăra mai rău e ca a început sa vorbească și de fosta lui de imi spune ca a fost si este cu mult mai buna. Orice as face nu ii convine, orice fac nu e bine. Îl deranjează mereu ce zic si ce fac. Parca nimic din ceea ce fac nu mai e bine. Am ajuns sa ne certam aproape in fiecare seara si mereu tre sa las de la mine sa aplanez cearta sau măcar sa o evit. Nu stiu ce sa mai fac. Nu pot sa închei relația.. sunt si însărcinată in luna a șaptea, dar e un copil dorit de amandoi. Ce ma sfătuiți sa fac?
1 comentarii
0
31-10-2022, ora 17:39
360
Nu este medic/terapeut
360
dupa calcule ai ramas insarcinata la 5 luni dupa ce v-ati declarat impreuna. BRAVO! asta trebuie sa fie record mondial
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul