Sunt speriata HIV???

10-02-2024
Charly1234
Nu este medic/terapeut
Charly1234
Bună ziua as vrea sa mi răspundeți foarte sincer sunt foarte speriata și panicata, acum 3 ani și ceva sa întâmplat și am făcut sex oral partenerului meu, și eu neștiind nimic despre sex sau ce înseamna ala barbat, sau ca se poate termina sau ce înseamna sperma, eu nu am conștientizat și I am facut plăcerea partenerului chiar daca imi era scărba si asa am facut doar sa i fac lui plăcera, si acesta sa terminat si sa întâmplat sa inghit chestia aia asa numita sperma din greseala el rugandu ma și insistând, și nici n am stiut nimic despre boli ca s ar transmite, boli prin sex oral neprotejat înainte sa vad pe internet, și nu știu dacă e asa sau nu dar de aproape de 3 săptămâni, m am simțit cam rău, ma simt foarte obosita, slabita, ma doare gatu foarte rău acum am racit un pic da nu stiu daca e de la raceala pentru ca sinteam asa in gat înainte sa răcesc sau ma simțeam asa doar ca era sa ma ia raceala??, si respir greu, și ma doare în partea stângă la plămâni și am o îngreunare asa in piept și simt ca un nod în gat, și când înghit înghit greu da n am avut febra, sau ceva sa mi apară bubițe pe față sau ceva o fi posibil sa fi luat vreo infectie ? Sau vreo boala ? Chiar dacă acesta nu avea hiv ? Sau este posibil sa ma fi contactat cu virusul HIV sunt foarte speriata , va rog sa mi răspundeți sincer, fără răspunsuri răutăcioase!
2 comentarii
1
10-02-2024, ora 17:39
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Buna.
Test hiv, hepatite, sifilis la 3 luni.
1
11-02-2024, ora 21:43
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Cum va inbolnaviti va aduceti aminte ce ati facut acum 3 ani, daca era sa se intimple ceva in 3-6 luni aveati reactii la ce va ginditi acum. Stati linistita si faceti ce va scris Clara sa fiti convinsa.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.