Tensiune mica cand stau in pat

20-06-2020
Adams
Nu este medic/terapeut
Adams
Salutare frații mei doctori, ia fiti atenti belea, m-a mâncat pe mine să-mi tensiunea și de o săptămână o tot iau zilnic si ceva imi da' cu virgula. Tensiune in picioare 12/7 si cand ma pun in pat 9/5, mai ales cand stau pe partea dreaptă scade si Pana la 8/4, 5. Am 24 de ani, fumez 1 pachet pe zi si m-am lăsat de droguri de curând, în rest nimic, merg prin soare oricat, alerg, nu e problemă, si n-am niciun simptom, daca stiam nu-mi mai luam nicio tensiune xD. Ma gandesc sa n-am ceva pe la... plamani? "Astept un raspuns, va pup
1 comentarii
0
20-06-2020, ora 07:01
Adams
Nu este medic/terapeut
Adams
A, iau magneziu cu b6, mănânc orice, ceapă, usturoi, hrean, ardei iute, 2-3 litri de apă zilnic, bagă la greu zapacitu' vostru sa "ma curat" de toxinele de care am abuzat, ma duc la bunici sa-i "ajut", acum sa fac o mica gluma adevarata, au rămas șocați cand m-au văzut in grădină sapand la ardei după atâta timp, defapt eu ma duc sa fac mișcare, ideea e ca nu ma deranjează absolut nimic, dar ceva imi spune ca e de la plamani, ma trezesc dimineata cu gura uscată și gust de țigări, si parca nici țigările nu mai intra asa bine ca odinioară. Sa fie o problema aceasta tensiune micuță cand stau întins, sau sa am plamanii prea negrii? sau să ma reangajez si să-mi refac viata usor usor după toate tampeniile care le-am făcut? Chiar astept un raspuns sincer, nu-i nicio supărare
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Legătura dintre hipotensiune și oboseala cronică
  •