tije elastice

24-06-2009
ifrim marian
Nu este medic/terapeut
ifrim marian
am avut un accident si am avut fractura de humerus si omoplat mi s-a implantat tije elastice in anul 2006 acum ma cam doare va rog nu evitati intrebarea mea si spuneti-mi si mie ce se poate intampla caci nu le-am scos pana acum. E grav
4 comentarii
0
24-06-2009, ora 22:49
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Stimate Domn Ce varsta aveti unde a fost localizata fractura unde este sediul anatomic al durerii actuale in ce conditii va doare cum este usurata durerea ce ocupatie aveti ce sporturi practicati ce inaltime si greutate aveti Cu stima Dr. Marius Uscatu Ortoped cu supraspecializare franceza in Chirurgia Gleznei si a Piciorului
0
24-06-2009, ora 22:57
ifrim marian
Nu este medic/terapeut
ifrim marian
am 1 90 m 108 kg si de la data accidentului nu am mai facut efort mai deloc.Durerea se localizeaza la nivelul umarului si la jumatatea humerusului unde a fost fractura.Va multumesc anticipat
0
24-06-2009, ora 23:02
ifrim marian
Nu este medic/terapeut
ifrim marian
am 37 de ani si durerea e una infundata si destul de neplacuta.
0
24-06-2009, ora 23:23
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Unde a fost sediul anatomic al fracturii si care a fost incizia pentru introducerea lor Este important de stiut pentru poate exista un conflict subacromial sau la nivelul coafei rotatorilor. Este fractura consolidata A fost afectat nervul radial Daca nu oferiti detalii semnificative nu veti putea primi raspunsuri fiabile si pertinente. Cu stima Dr. Marius Uscatu Ortoped cu supraspecializare franceza in Chirurgia Gleznei si a Piciorului
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul