Usturimi groaznice la penis

01-09-2018
Clwn
Nu este medic/terapeut
Clwn
Buna ziua, am 17 ani si sunt virgin. Am o mare problema cu penisul, acesta nu se decaloteaza complet chiar daca este lubrifiat natural, am reusit doar de 2 ori sa il decalotez aproape complet dar trebuia sa il tin fortat iar pielea din jurul lui se rotea foarte rau si il strangula efectiv (asta doar la dus am reusit sa decalotez aproape complet in stare de erectie). Problema am si legat de faptul ca acea carne de sub pielea penisului nu o pot atinge asa cum alti pot, ma ustura de nesuportat si nu am nicio sansa sa il ating, varful este usor rosu, banuiesc ca asta e normal si am la o anumita parte maxima pana unde il pot decalota urme albe ca o branza. Pielea de la un anumit moment este efectiv lipita de carne, nici nu ma pot curata din cauza durerilor insuportabile pe acea carne. Ce pot face in acest caz ? Imi este teama mereu ce o sa fac la un prim act sexual, de aceea ma si feresc mereu si imi e frica.
4 comentarii
1
01-09-2018, ora 08:13
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Buna ziua,
Trebuie neaparat sa mergi la medic, la un control. Este destul de clar ca se intampla ceva ce nu ar trebui. Trebuie sa mergi la urolog sau la un medic sexolog
0
01-09-2018, ora 12:02
Clwn
Nu este medic/terapeut
Clwn
Macar sa se poata rezolva, o sa merg in luna ce urmeaza la urolog. Va multumesc!
0
02-09-2018, ora 17:23
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Sigur ca se poate rezolva. Ai incredere si ocupa de problema in mod responsabil. Trebuie sa inveti sa fii responsabil, sa te ocupi de sanatatea si corpul tau.
Nu-ti fie teama, se va rezolva.
0
12-01-2022, ora 00:20
Marian_x1
Nu este medic/terapeut
Marian_x1
Salut, ai rezolvat problema?am aceasi problemă ca a ta, daca nu mai ai nimic imi poti spune te rog ce ai facut?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Imposibilitatea decalotării penisului
  •