virginitatea
mi-am pierdut virginitatea acum 2 luni si de 1 luna si ceva nu am mai avut contact sexual.Intrebarea mea este daca un medic ginecolog isi da seama fara a face consultatie...doar privind zona genitala...ca nu mai sunt virgina?se vede in exteriorul zonei genitale?va rog sa-mi raspundeti
2 comentarii
e se vede pe naiba!Dar tu ce crezi ca virginitatea e ca o pata alba pe pubis si dupa ce n-o mai ai, devine pata rosie????Stai linistita daca nu-ti face un consult(sa te urce pe masa ginecologica)nu are cum sa stie daca mai esti sau nu virgina...
Nu se vede la exterior.Daca ai introduce ceva in vagin, care sa fie bine dezinfectat sau direct steril, dar nu stiu ce, si nu ai simtii durere inseamna ca ai pierdut-o.Daca te mai doare inseamna ca ai pierdut-o partial sau deloc.Mai bine mergi la un ginecolog.Nu stiu ce ai putea gasi steril sa incerci.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 32 virgini.
- 2virginitatea
- 4mai sunt virgina?
- 6a fost virgina sau nu?
- 1Exista test sa afli de cat timp numai este virgina?
- 4Mai sunt virgina?
- 1virgina sau nu ????
- 5Virgina si gravida
- 0Ecografia si virginitatea
- 1virgina sau nu
- 1Primul contact sexual. Cer sfatul medicului.
- 2Poate rămâne însărcinată fiind virgina?
- 0Mai sunt sau nu virgina?
- 5Pot fi insarcinata fiind virgina??
- 3Virginatate tarzie
- 14sunt virgin!
- 3Ajutati-ma..mai sunt virgina?
- 3Virgina sau nu?
- 4Virgina la 27 de ani
Mai multe informații despre: virginitatea
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: