vreau sa-l uit. Sfaturi!

36 comentarii 1 2
0
12-11-2008, ora 14:22
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Am vazut replica:)))))))))))))))))))))super tare!!!
pupici la amandoua
0
21-11-2008, ora 21:12
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Alisuk, esti bine draguta??ca nu te-am mai vazut de ceva vreme!!astept vesti!!pupicei
0
24-11-2008, ora 18:26
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Sal Jakie, vezi ca ti-am raspuns la subiectul tau ca n-am mai intrat de mult, am fost asa de ocupata ca nu stiu cand o sa-mi revin din oboseala. Multa munca, stii cum e, nervi, stres si seara cad moarta de oboseala, nu mai am timp sa intru pe forum dar totusi incerc sa va urmaresc zilnic.
Te pup si astept sa faca more subiectul unde sa stim k putem s vb linistit!
Pupe multe
Alisia
0
25-11-2008, ora 15:44
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Buna Alisuk, am citit comentariile lasate, inclusiv cel pt nokki ;)) Si eu sunt destul de ocupata, asa ca inteleg perfect cum este cu timpul, doar ca nu mai dadusei pe aici de ceva timp si incepusem sa ma intreb daca ai ptit ceva!!Ma bucur ca esti bine!!
Te pupic tare
0
25-11-2008, ora 19:37
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Buna Aliss, '
Nu am fost la operatie ci doar pt a cere o parere in legatura cu diagnosticul meu.Din pacate o parte a cazut si o parte se arata a fi mai grava.Nu stiu inca nimic sigur cert este ca sunt putine sanse sa ma pot vindeca.Dar m-am obisnuit cu ideea si ma simt impacata ca am mai incercat o data.
Eu merg mai departe si daca D-zeu vrea sa-mi daruiasca un bebe nu as mai cere nimic.
Tu ce mai faci?vad ca sunteti tare ocupate cu misogini pt care nici nu ar trebui sa va pierdeti timpul atat de pretios.Unii chiar au dereglari de comportament.
Sper ca esti ok si ai lasat in urma tot ce te-a dezamagit atat de mult.O viata avem si trece a naibii de repede.
Jacki cred ca va avea un succes enorm cartea ta.
pupic fetele si sa fim The best.
0
11-04-2010, ora 17:42
artur
Nu este medic/terapeut
artur
ce faci...
Adaugă un comentariu / răspuns
36 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul