Probleme de circulatie a sangelui cred

16-10-2011
al3xn01
Nu este medic/terapeut
al3xn01
Buna seara, tatal meu in varsta de 62 de ani are urmatoarele probleme. Acum 7 ani a suferit o operatie in care i sa scos stomacul si splina. Totu sa recuperat apoi era bine, dar acum 2 ani a suferit niste probleme a decedat mama mea si inca alte chestii, si numai putea sa doarma a mers la un domn dc psihiatru si ia dat de somn Doxepin. alprazolam, sequel(cred ca am scris bine) si sanval, dar apoi dupa cateva luni de tratament ii amorteste degetele de la maini, si la picioarele le are cam reci, dar de o perioada de timp a inceput foarte tare sai amorteasca chiar dupa parerea mea ca i sa mai si umflat degetele am fost la 2 dr neurologi, primul doctor ia prescris milgamma (pastile + injectii) si gabaram - nici un semn, iar cel deal doilea doctor ia prescris TIOLIN, Arcoxia, dar tot nici un semn, am auzit ca ar putea avea un nerv care ii ingroasa sangele ? ce ar putea lua pt a il mai lasa durerile ?tin sa precizez ca un prieten deal nostru tot asa avea probleme cu amortelile el fiind marinar si cand a oprit in turcia sia luat MOBIC si iar fi trecut. oare ar fi bun pt tatal meu ? va multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.