Vreau sa ma ingras... sunt extrem de slaba

19-03-2008
tiatu
Nu este medic/terapeut
tiatu
traiesc intr'un mediu in care dak nu ai forme bine definite esti exclus! eu am 1.60 si 40 de kg! sunt extrem de slaba si din cauza asta am ajuns sa ma interiorizez! nu mai suport! va implor ajutati'ma! vreau sa ma ingras! vreau o reteta eficienta!la doctor am mers si nu imi da nimic, imi spune sa mananc!

ajutati'ma va implor!
2 comentarii
0
19-03-2008, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
Ai luat GINSENG ?
Ai fost la Endocrinologie?
Cate lichide consumi pe zi ce anume preferi ?
Descrie.mi un meniu de o zi... ca exemplu...o duminica..ce si la ce ora mananci!
0
26-03-2008, ora 00:00
tiatu
Nu este medic/terapeut
tiatu
Buna fvaleriu!nu am luat ginseng!am luat multe vitamine prescrise de doctorul de familie, iar la endocrinologie mi s'a spus:MANANCA!Lichide consum foarte multe, cam 1.5 l chiar 2 l pe zi!Meniul meu:ink sunt la scoala, ultimul an de liceu asa k dimineata adik pe la 10 mananc un corn, 2, depinde de pofta care o am, mai mananc si fast food, deci dimineata mananc ce apuc, cand ajung acasa tot ce apuc:oua, sau mancare gatita, sau nu mananc deloc:dorm, pt k nu am pofta de mancare!iar seara mananc mancare gatita pt k parintii mei stiu k nu mananc si ma cam obliga!Daca m'ai putea ajuta ti'as ramane vesnic recunoscatoare!Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: