Probleme cu penisul
Buna seara..am 16 ani si am o problema cu penisul...este curbat in jos..ma cam deranjeaza..ce pot sa fac ? ajutati'ma va rog.multumesc
5 comentarii
nici un penis nu e drept 100%. Cum adica te deranjeaza? Esti inca mic poate cu timpul te obisnuiesti!
Ai avut probleme cu vreo fata?
Ai avut probleme cu vreo fata?
inca nu am avut relatii sexuale..si acuma am prietena si as vrea sa o fac..
esti complexat de chestia asta dar nici un barbat nu o are dreapta perfect
asa esti tu incearca sa depasesti pasul asta si obisnuieste-te ca asa esti tu!!!!!
sa fii iubit!!!
asa esti tu incearca sa depasesti pasul asta si obisnuieste-te ca asa esti tu!!!!!
sa fii iubit!!!
Stai linistit ca asa e la toti, unii o avem spre stanga/dreapta...nu o sa fie nicio prb ca o ai asa!
Bafta!
Bafta!
Fiecare barbat are penisul curbat intr-o mai mica sau mai mare masura deci nu-ti fa probleme. Din cate am citit cica ar avea legatura cu modul in care v-o tineti in chiloti.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6penis curbat (peyronie disease)
- 11penisul curbat
- 8curbare penis
- 3penis curbat in jos
- 4penisul meu cand se afla in erectie este curbat la stanga destul de mult
- 41Penis curbat
- 4Penisul -stramb-
- 6penis curb spre stanga, normal, dar.
- 1penis putin inclinat
- 8O mica problema.
- 3Penis curbat
- 3penis putin curbat
- 1penis stramb, bubite rosii pe capul acestuia
- 3Penis curbat
- 2Probleme penis ?
- 1Boala Peyronie (penis strâmb)
- 3Penis in erectie curbat
- 5Posibila boala bts?
Mai multe informații despre: curbarea anormala a penisului
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
