stomatologie cu sedare

01-04-2008
mark-andor
Nu este medic/terapeut
mark-andor
Am o intrebare, in Ungaria exista stomatologii unde te adoarme si intre timp i-ti trateaza dintii.pt cei slabi cum sant si eu, imi e tare frica de stomatologie.Daca exista si in Romania astfel de stomatologii?
4 comentarii
0
01-04-2008, ora 00:00
thedream
Nu este medic/terapeut
thedream
chiar, asta m-ar interesa si pe mine. dar sa fie ceva care sa nu dea sfecte secundare, cum e anestezia generala. asteptam raspunsuri
0
01-04-2008, ora 00:00
Dr. Cosmin Marin
Stomatologie, Bucuresti, sector 6
Dr. Cosmin Marin
exista si la noi...procedeul se numeste inhalo-sedare
0
01-04-2008, ora 00:00
suntnemultumit
Nu este medic/terapeut
suntnemultumit
Ma scuzati nu sunt pe subiect dar vreau sa stiu ce trebuie sa fac pe site...unde sa intru sa pot ajunge la specialisti cu probleme sexuale si sa pot adresa intrebari
0
02-04-2008, ora 00:00
cricricri
Nu este medic/terapeut
cricricri
Trebuie sa mergi la lista de categorii ai sus un link, si de acolo sa navighezi pana la sectiunea care te intereseaza pe tine.
Adaugă un comentariu / răspuns