Pauza la anticonceptionale.. menstruatia nu vine
Am luat o luna de zile, anticonceptionale Merciclon, si acum sunt in cele 7 zile de pauza...in prospect scrie ca de regula menstruatia vine a 2-3 zi...dar la mine au trecut deja 5 zile..si nu mi-a venit...oare sunt insarcinata?Va rog frumos sa imi raspundeti..ca sunt deja disperata..
5 comentarii
esti sigura ca nu ai vomitat nu ai consumat grefa si ai luat pilulele la timp?
Nu am vomitat absolut deloc...si stiu ca am baut o singura data suc de grefe...nici nu mi-a fost rau..nimic nu am avut..
in schimb mi s-au intarit sanii, ma dor...imi curge secretie, si asa pateam de fiecare data cand trebuia sa imi vina ciclu...
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Ciclul poate intarzia din cauza dezvirginarii?
- 3dilema
- 2yasmin pauza
- 3menstruatie intarziata
- 4dureri la rinichi si menstruatie intarziata
- 4logest pauza
- 3Intarziere menstruatie
- 4sarcina? astept raspuns urgent
- 13Sunt oare insarcinata?
- 8Coit intrerupt (un raspuns cat mai rapid, va rog mult)
- 0dupa 2 luni de ciclu a 3 nu
- 5am nevoie de raspuns urgent... sunt insarcinata? raspundeti mi va rog
- 0Posibila sarcina
- 0Poate fi un început de menopauza?
- 0Menstruatie intarziata
- 0Posibila sarcina?
- 3Sex protejat sanse la o probabila sarcina?
- 0Aș putea să fiu însărcinată?
- 3Întârzierea menstruație
Mai multe informații despre: intarzierea menstruatiei pauza la anticonceptionale
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
