Problema

06-12-2012
Dany93
Nu este medic/terapeut
Dany93
Buna am 19 ani si am o problema cu o masea. Am fost la un medic care a lucrat la ea...o perioada nu ma durut vreo cativa ani, dar a fost distrusa, pur si simplu a cazut, si au inceput si durerile! Problema este ca in gingie simt ca un oscior care doare! Ma doare si bolta palatina in acea regiune, este vorba despre un molar!Mentionez ca ma doare 3 zile dupa care ma lasa durerea circa 3 luni. Multumesc!
1 comentarii
0
07-12-2012, ora 08:52
Dr. Nicoleta Grosu
Stomatologie, cluj
Dr. Nicoleta Grosu
Nu am inteles care era intrebarea.
Mergeti la dentist. Probabil maseaua trebuie extrasa.
Adaugă un comentariu / răspuns