rana pe col vb sa faci dragoste (?)
Am o nedumerire...pot sa fac dragoste cu iubitul meu daca am rana pe col iar el nu are nimic (ma refer la secretie)?
3 comentarii
Daca ai rana pe col de ce nu faci tratament sau cicatrizare, nu este bine sa stai cu ea. Daca faci sex se poate mari si te deranjeaza. Eu pana sa o cicatrizez am facut dar nu stiu cat de bine a fost, stiu doar ca ma deranja in timpul actului sexual.
Pa pa
Pa pa
pai.am inceput un tratament cu spalaturi vaginale si ovule...astept sa vad rezultatele (peste 6 zile).sa o cicatrizez? nu doare? e costisitor? dupa qm e? am auzit ca sangerez mult.
daca medicul nu iti recomanda cicatrizare inseamna ca se vindeca cu tratament. E u am facut cicatrizare, nu doare si nici nu este scumpa, depinde de medic, dar trebuie urmat un tratament, iar de sex, nici vorba minim 6 saptamani.
Bafta. si sper sa-ti traca cu tratament, este mai bine
pa pa
Bafta. si sper sa-ti traca cu tratament, este mai bine
pa pa
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4rana pe colul uterin - tratament?
- 3rana pe col se vindeca singura?
- 2rana pe col
- 2rana pe col, bartolemita chistica
- 7rana pe col, sangerare dupa electrocauterizare
- 4rana pe col si testul Papanicolau
- 6infectia cu hpv si rana pe col
- 2Rana pe col
- 8Trichomonas, rana pe col - si sotul trebuie sa faca tratament?
- 1Rana pe col - tratament
- 5Rana pe col in urma testului papanicolau
- 4Rana pe uter... de la ce apare?
- 2Rana pe vagin
- 0Infectie HPV 52, cervicita rana pe col
- 2L-SIL si ERAD
- 2Cervicita și relațiile sexuale
- 0Rana pe col in urma întreruperii de sarcina prin aspiratie?
- 1Rana pe col...
- 3Rana col si am fost depistata cu HPV 16
- 0Rana pe col
Mai multe informații despre: Rana pe col
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: