nu pot sa respir pana la capat, pana in plamani
Buna ziua, de cateva luni, am o stare foarte ciudata, nu pot respir pana la capat, nu pot sa trag aer pana in plamani, trebuie sa fac un efort sa pot sa raspir pana in plamani, si uneori simt si un nod in gat, cand mananc. Noaptea nu am probleme, dorm, am fost la un alergolog, la un pneumolog, si nu mi-a gasit nimic. Am fost la un medic naturist, si mi-a zis ca totul e pe baza de strs, si e o derglare la glanda tiroida, am luat tratamnt de o luna, parca ma simt mai bine, dar totusi nu e ok.
3 comentarii
Un consult de specialitate la tiroida acel nod in gat posibil un nodul pe tiroida.
Buna. ai incercat la orl.eu aveam aceleasi simptome si m-au gasit cu deviatie de sept.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 7Dispnee in special la efort acum si in repaos
- 1Raceala si probleme de respiratie
- 1Nu scap de tuse
- 1Respiratie zgomotoasa dupa ce iau benzodiazepine
- 2Interpretare ct
- 0Interstitiu pulmonar accentuat infrahilar bilateral
- 1Intepaturi piept, raceala, bronsita
- 2Inspiratie scurta
- 0Durere toracica persistentă de mai bine de 1 lună și tuse
- 1Radiografie pulmonara