Buna ziua.

03-09-2014
Alexandru1907
Nu este medic/terapeut
Alexandru1907
Buna ziua, am fost operat acuma 1 an la menisc, de ceva timp am ceva durere la genunchi si am un discofonrt, simt parca mise "blocheaza genunchiu" ma ridic si daca il trag la spate imi trozneste si am durere suportabila. poate fi leziune de menisc sau ligamente ?
1 comentarii
0
05-09-2014, ora 22:33
Dr. Petre Muresan
Medicina generala, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Poate fi. Ar fi necesar un RMN care poate arata ce se intampla.
Dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns