Buna ziua.
Buna ziua, am fost operat acuma 1 an la menisc, de ceva timp am ceva durere la genunchi si am un discofonrt, simt parca mise "blocheaza genunchiu" ma ridic si daca il trag la spate imi trozneste si am durere suportabila. poate fi leziune de menisc sau ligamente ?
1 comentarii
Poate fi. Ar fi necesar un RMN care poate arata ce se intampla.
Dr Petre Muresan
Dr Petre Muresan
Alte subiecte recente din această secțiune: