Să fie doar de la răceală?!

17-03-2015
Ioanna13
Nu este medic/terapeut
Ioanna13
Bună, de sâmbătă noaptea am răcit sau mai bine cred că am gripa, problema e că mi se formează în gât un fel de mucozitati, ceva. Mereu imi vine sa înghit ca e deranjant, dar nu pot. Seara, inainte de culcare, încerc sa dau afara acea 'flegma' pentru ca ma deranjează continuu. O elimin mai greu, dar este ceva vascos de culoare abă-gălbuie care tinde sa aibă un fel de sânge..Menţionez că am dureri îngrozitoare de gât şi o tuse mai seacă..care, ambele se accentuează noaptea.
Astept un raspuns, va rog frumos..
1 comentarii
0
17-03-2015, ora 02:26
Ioanna13
Nu este medic/terapeut
Ioanna13
albă*
Adaugă un comentariu / răspuns