Să fie doar de la răceală?!
Bună, de sâmbătă noaptea am răcit sau mai bine cred că am gripa, problema e că mi se formează în gât un fel de mucozitati, ceva. Mereu imi vine sa înghit ca e deranjant, dar nu pot. Seara, inainte de culcare, încerc sa dau afara acea 'flegma' pentru ca ma deranjează continuu. O elimin mai greu, dar este ceva vascos de culoare abă-gălbuie care tinde sa aibă un fel de sânge..Menţionez că am dureri îngrozitoare de gât şi o tuse mai seacă..care, ambele se accentuează noaptea.
Astept un raspuns, va rog frumos..
Astept un raspuns, va rog frumos..
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 7Dispnee in special la efort acum si in repaos
- 1Raceala si probleme de respiratie
- 1Nu scap de tuse
- 1Respiratie zgomotoasa dupa ce iau benzodiazepine
- 2Interpretare ct
- 0Interstitiu pulmonar accentuat infrahilar bilateral
- 1Intepaturi piept, raceala, bronsita
- 2Inspiratie scurta
- 0Durere toracica persistentă de mai bine de 1 lună și tuse
- 1Radiografie pulmonara