cum scap de anxiar
iau de doua luni anxiar 1 seara, seroquel 200 si fobiles, pentru insomnie si anxietate, de aseara am luat 1/2 anxiar si nu am dormit bine ce sa fac
3 comentarii
In timpul tratamentului luat de 2 luni au mai existat problemele descrise?
Exista si alte abordari ale insomniei: alt tip de medicamente, tratamente naturiste care dau randament foarte bun si, peste toate acestea, combinatia cu tehici de relaxare face "minuni".
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Eu chiar sunt Antihristul! Lumea asta este o simulare! Pleroma vine!
- 23Somn hiperfragmentat
- 15S-a vindecat cineva prin credinta?
- 2Psiho traumele cronice se pot trata vindeca?
- 0Imi doresc o prietena
- 4Pronoia? Delir paranoid?
- 7Tehnică bombă pentru a elimina tristețea că nu suntem iubiți de fete
- 2Cofeina atacuri de panica
- 7Sufăr de schizofrenie paranoida și am crize ca o sa fiu torturata
- 7Tratamentul psihiatric si gura uscata aproape tot timpul