de cateva luni tremur

20-11-2008
ionel_popescu
Nu este medic/terapeut
ionel_popescu
Buna ziua.

De cateva luni am probleme cu tremuraturi.
Ma apuca de fiecare data cand ma gandesc ca voi fi in centrul ateniei si voi tremura. In acele momente am batai puternice ale inimii, transpiratii, mi se face foame, ma inrosesc...etc. Daca respir adanc in acele crize tremuraturile se reduc, va rog sa ma ajutati sa scap de ele. La psihoterapeut nu am timp sa merg pentru ca sunt la scoala, sunt din Bucuresti si am 18 ani, orice sfat bun e bine venit..cum se cheama boala asta? multumesc, SANATATE
2 comentarii
0
21-11-2008, ora 15:03
ionel_popescu
Nu este medic/terapeut
ionel_popescu
daca ar fi doar asta ar fi super, dar nu cred, poate am vreo boala ceva, multumesc pentru sfaturi, mi-au fost de folos, sanatate
0
03-12-2008, ora 14:03
lore_dana_v
Nu este medic/terapeut
lore_dana_v
Se cheama fobie sociala.
Adaugă un comentariu / răspuns