de cateva luni tremur
Buna ziua.
De cateva luni am probleme cu tremuraturi.
Ma apuca de fiecare data cand ma gandesc ca voi fi in centrul ateniei si voi tremura. In acele momente am batai puternice ale inimii, transpiratii, mi se face foame, ma inrosesc...etc. Daca respir adanc in acele crize tremuraturile se reduc, va rog sa ma ajutati sa scap de ele. La psihoterapeut nu am timp sa merg pentru ca sunt la scoala, sunt din Bucuresti si am 18 ani, orice sfat bun e bine venit..cum se cheama boala asta? multumesc, SANATATE
De cateva luni am probleme cu tremuraturi.
Ma apuca de fiecare data cand ma gandesc ca voi fi in centrul ateniei si voi tremura. In acele momente am batai puternice ale inimii, transpiratii, mi se face foame, ma inrosesc...etc. Daca respir adanc in acele crize tremuraturile se reduc, va rog sa ma ajutati sa scap de ele. La psihoterapeut nu am timp sa merg pentru ca sunt la scoala, sunt din Bucuresti si am 18 ani, orice sfat bun e bine venit..cum se cheama boala asta? multumesc, SANATATE
2 comentarii
daca ar fi doar asta ar fi super, dar nu cred, poate am vreo boala ceva, multumesc pentru sfaturi, mi-au fost de folos, sanatate
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Teama de anumite persoane - anxietate sau altceva?
- 4O părere - mă ia amețeala, îmi amorțesc picioarele și îmi pierd echilibru
- 2Sentiment scarba
- 4Buna ziua.Am nevoie de psiholog?
- 13Teama de persoanele cu “autoritate “
- 4Mă sufoc când nu am control asupra situației
- 1Mie frica de dentist
- 2Frica de a manca cu cineva
- 2Mi-e teama de zgomote
- 1Sunt bi si am frica de oameni