Nod în gât
De duminică seară am început să mă simt rau.mi se uscat gâtul mi s-a pus un nod în gât și numai puteam respira bn.inghiteam si Numai imi puteam reveni rămâneam fara aer.iau escitalopram cate 1 pe zi.am si probleme cu inima.ce sa se fi intamplat? Si acum mai am aceleași probleme.
3 comentarii
Din ce descrieti, poate fi un atac de panica. Ar fi indicat sa ii spuneti psihiatrului care v-a recomandat escitalopramul. Si sa faceti analize si la tiroida - ea mai da atacuri de panica, anxietate. Acest "am si probleme cu inima" are si un diagnostic de la cardiolog? Ca daca e asa, va trebui sa vobiti si cu dr cardiolog. Poate tratamentele interfereaza cumva, desi e putin probabil. Neaparat, vorbiti cu ambii medici.
Multumesc.da am tratament si ptr inima de la cardiolog.am avut brs ...
Buna seara nu ar strica un const psihiatric
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2noduli pe gat. la ce medic sa merg?
- 45durere in gat, partea stanga
- 10am o problema cu gatul de ani de zile
- 21probleme cu gatul!
- 8nod in gat
- 10Senzatie de os de peste in gat
- 23saliva spumoasa si vascoasa
- 4Nod in gat, sufocare sub marul lui adam
- 7Nod in gat
- 3dupa ce am mancat niste floricele de porumb, am simtit ca as avea ceva in gat
- 4nod in gat de cateva luni
- 2Lipsa de aer, nod in gat, balonare
- 1Colonoscopie
- 3Cerul gurii galben limba incarcata
- 2Nod in gat
- 1Am senzatia ca am o coaja in gat
- 3Probleme respiratorii - gaura in partea stanga in gat
- 3Ajutati-ma! am un disconfort mereu in gat
- 0Nod in gat..si usturime la o amigdala.
- 2Inflamare gat pe dreapta cu durere, presiune in ureche la înghițire saliva
Mai multe informații despre: Senzatia de nod in gat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
