Duloxetina

18-01-2019
alix71
Nu este medic/terapeut
alix71
Am inceput tratament cu Dulsevia, in primele 7 zile 30 mg o data pe zi dimineata, apoi trebuie sa iau 60 mg tot dimineata.As vrea sa stiu daca mai ia cineva Duloxetina si ce experiente ati avut cu ea.Multumesc.
4 comentarii
0
18-01-2019, ora 11:59
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Fiecare persoană reacționează la tratament în funcție de caracteristicile individuale. Ce face bine uneia alteia îi poate să-i facă rău. De aceea orice nelămurire e bine să o discutați cu medicul ce v-a dat tratamentul
0
18-01-2019, ora 15:40
alix71
Nu este medic/terapeut
alix71
Sigur, stiu asta, dar doream sa stiu si experientele altora...
0
25-07-2019, ora 08:01
Orhideea_19
Nu este medic/terapeut
Orhideea_19
Buna ziua ! Am luat duloxetine două luni și nu am simtit nici o ameliorare, mai luam anxiar și trittico. Am schimbat duloxetine cu seroxat si am redus trittico. Am doar 5 zile de când iau seroxat, astept rezultate acum.
0
29-07-2019, ora 10:34
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
După 14-21 de zile vei observa efectul. Depinde de persoană, la unii acționează mai repede, la alții mai târziu.
Adaugă un comentariu / răspuns